• 1
  • 2

logonewpruhledne

Volná místa

Dílenský montážník

  • Hlavní náplň práce:
    - montážní práce (sestavování) výrobků v dílnách ŠH

    Požadujeme:
  • vyučení v technickém oboru nebo praxe na obdobné pozici
  • vysoká manuální zručnost
  • orientace ve výkresové dokumentaci podmínkou
  • samozřejmostí je spolehlivost, pečlivost, flexibilita, odpovědnost a samostatnost

    Nabízíme:

  • stabilní zaměstnání
  • pracovní oděv
  • stravenky 137kč
  • sick days 5 dní
  • plat dle zkušeností
  • Flexi pas
  • výhodný telefonní tarif

Pracovník montáže

  • Hlavní náplní pozice jsou montážní cesty v České republice od pondělí do pátku
  • Vyučení v technickém oboru nebo praxe na obdobné pozici
  • Vysoká manuální zručnost, základní znalost svařování
  • Orientace ve výkresové dokumentaci, řidičský průkaz sk. B.
  • Samozřejmostí je spolehlivost, pečlivost, flexibilita, odpovědnost a samostatnost.
  • Zaměstnanecké výhody: Stravenky, firemní oblečení, sick days, výhodný telefonní tarif.

Požadujeme:

  • ochotu pracovat na stavbách - montáže
  • orientace ve výkresové dokumentaci
  • všeobecný technický přehled
  • manuální zručnost
  • spolehlivost
  • pečlivost
  • flexibilita

Nabízíme:

  • Flexi pas

Kontakt:

tel: 770 136 913

Mapa

Please type your full name.
Invalid email address.
Neplatný vstup
Captcha