• 1
 • 2

logonewpruhledne

 • Segmentové uzávěry

  Segmentový uzávěr je uzávěr regulační, umístěný na konci výtokového potrubí.
 • Jezové klapky

  Jezové klapkové uzávěry jsou pro spád do 5 m pro své provozní vlastnosti nejpoužívanějším hradícím prostředkem.
 • Klapkové uzávěry

  Klapkové uzávěry slouží k zavírání (otevírání) průtoku vody a jiných médií v potrubí.
 • 1
 • 2
 • 3

Potrubní uzávěry

uzaver

Klapkový uzávěr pro vodní energetiku, čerpadla, rozstřikovací uzávěr a regulační uzávěr Poly Jet.....

více...

Hydrotechnika

hydrotechnika

Česle, čistící stroje, jezové klapky, rychlouzávěry, segmentové uzávěry, stavidlové uzávěry a hradidla....

Více..

Ostatní

ostatni

Kompenzátory, montážní vložky, sací koše, vřetenová stavítka, zavzdušňovací ventily a další výrobky....

Více..

Repase

repas

Repase vodohospodářských zařízení. Údržby, opravy a rekonstrukce již vzniklých zařízení....

Více..


Úvod


                                     Ke stažení katalogy společnosti:                                                                                      NABÍZÍME VOLNÉ KAPACITY   NA ZAKRUŽOVAČKU PROFILŮ      

 

katalog vseobecny CZ            katalog klapky CZ                                                       AMOB MAH 500 3 ACŠevčík HYDRO s.r.o.  se od roku 2003 specializuje na výrobu technologie a její montáže a opravy vodohospodářských zařízení a staveb. Ke své činnosti využívá znalosti a odbornosti pracovníků, kteří mají dlouhodobé zkušenosti v oblasti vodního hospodářství. 

Společnost zajišťuje kompletní dodávky jak technologických celků, tak i výrobu jednotlivých zařízení, opravy, údržby nebo rekonstrukce již existujících zařízení. Specializací je výroba armatur dle dané specifikace zákazníka.
 
Výroba a veškeré patřičné výstupní zkoušky jsou zajištěny na ploše více než 1500m2, ve čtyřech výrobních halách, ve kterých se nachází veškeré potřebné vybavení pro výrobu. Mezi hlavní strojní vybavení patří  CNC horizontální vyvrtávačky, CNC karusel, svařovací automat, zakružovací válce, pálící centrum a další menší stroje jako jsou soustruhy, CNC soustruh, pilka, vrtačky atd.
Ke skladování finálních výrobků slouží sklad o výměře téměř 500m2.
 
Z důvodu minimalizace kooperací a zvyšování kvality výrobků disponuje naše společnost také vlastním tryskacím a lakovacím boxem.
Tím se stala naše společnost soběstačná a veškeré operace jsou tedy prováděny jen ve vlastní režii, bez nutnosti kooperací.
U každého výrobku jsou během jeho výroby prováděny předepsané zkoušky a po jeho finální kompletaci jsou prováděny tlakové, funkční a další zkoušky dle patřičných norem.
Zákazník může být také přítomen u samotných zkoušek NDT během výroby a u finálních zkoušek výrobků preferujeme přítomnost zákazníka, který tak může osobně prověřit kvalitu výrobku před expedicí.
 
Veškerý vstupní materiál i ostatní komponenty potřebné pro výrobu zařízení jsou nakupovány výhradně od evropských výrobců s patřičnými průvodními doklady a dalšími certifikáty.
 
Společnost také disponuje vlastním projekčním a konstrukčním oddělením, a dokáže tak  flexibilně reagovat na veškeré požadavky zákazníka.
 
Naše společnost je dlouhodobě držitelcertifikátů  ISO 9001, ISO 14001, ČSN EN ISO 3834-2 a ČSN EN ISO 1090-2  EXC 2, které zaručují dodržování všech předepsaných norem a postupů, a tím lze dosáhnout vysoké kvality výrobků.


V roce 2021 naše společnost využila možnosti čerpat dotace z Evropského fondu pro regionální rozvoj z OP Podnikání a inovace pro konkurenceshopnost.

Předmětem předkládané žádosti v rámci programu byl realizován projekt: „Inovace produktu a procesů ve společnosti Ševčík HYDRO s.r.o.“

Projekt řeší technologicky složitou výrobu klapkových uzávěru, resp. jejich komponent v podobě přírub, plášťů, těsnících kroužků a vzájemné svařování těchto dílců až do DN1200

Cílem projektu je rozvinutí inovačního potenciálu a zvýšení konkurenceschopnosti společnosti žadatele. Cíle bude dosaženo implementací procesní a následně i produktové inovace nového klapkového závěru, který je výsledkem vlastního výzkumu a vývoje.

Projekt je spolufinancován Evropskou unií.

EU logoV letech 2018-2019 naše společnost využila možnosti čerpat dotace z Evropského fondu pro regionální rozvoj z OP Podnikání a inovace pro konkurenceshopnost.

Předmětem předkládané žádosti v rámci programu Účast na prestižním zahraničním veletrhu HYDRO společnosti Ševčík - HYDRO s.r.o., je posílení zahraniční spolupráce a konkurenceschopnosti.

Cílem projektu je účast společnosti Ševčík HYDRO s.r.o. na významné zahraniční výstavě v letech 2018 a 2019 s tématikou vodních elektráren, kde žadatel se specializací na výrobu technologií vodohospodářských zařízení a staveb, vidí velký potenciál pro posílení zahraniční spolupráce a konkurenceschopnosti.

Projekt je spolufinancován Evropskou unií.

EU logo


V roce 2018 naše společnost využila možnosti čerpat dotace z Evropského fondu pro regionální rozvoj z OP Podnikání a inovace pro konkurenceshopnost.

Předmětem předkládané žádosti v rámci programu Inovační voucher Ševčík HYDRO s.r.o.  je realizace měření dvou typů disků v otevřené poloze u klapkového uzávěru DN300 na univerzální zkušební trati v hydraulické laboratoři. Při měření bylo využito vybavení Těžké hydraulické laboratoře, konkrétně Universální zkušební stanice, co by uzavřeného hydraulického okruhu s vlastní regulací a měřením hydraulických veličin.

Měření klapkových uzávěrů s kolíkovanou variantou disku a variantou s nízkoztrátovým diskem probíhalo ve spolupráci s VUT Brno s odborem Fluidního inženýrství Viktora Kaplana.

Cílem projektu je: Předkládaný projekt řeší uvedení nové a jedinečné služby v oblasti výroby armatur, které doposud nikdo jiný nevyrábí a nenabízí nízkoztrátový průtočný disk klapkového uzávěru svým odběratelům /zákazníkům.

Projekt je spolufinancován Evropskou unií.

EU logo


V roce 2017-2018 naše společnost využila možnosti čerpat dotace z Evropského fondu pro regionální rozvoj z OP Podnikání a inovace pro konkurenceshopnost.

Předmětem předkládané žádosti v rámci programu Inovace produktu a procesu společnosti Ševčík HYDRO s.r.o. je rozvinutí inovačního potenciálu a zvýšení konkurenceschopnosti společnosti.

Cílem projektu je rozvinutí inovačního potenciálu a zvýšení konkurenceschopnosti společnosti žadatele. Cíle bude dosaženo implementací procesní a následně i produktové inovace nového kulového závěru, který je výsledkem vlastního výzkumu a vývoje. V rámci realizace projektu došlo k investici do technologického vybavení .

Projekt je spolufinancován Evropskou unií.

EU logo


V roce 2017 naše společnost využila možnosti čerpat dotace z Evropského fondu pro regionální rozvoj z OP Podnikání a inovace pro konkurenceshopnost.

Předmětem předkládané žádosti v rámci programu Inovace produktu a procesu společnosti Ševčík HYDRO s.r.o. je rozvinutí inovačního potenciálu a zvýšení konkurenceschopnosti společnosti.

Cílem projektu je posílení inovační výkonnosti společnosti a zvýšení konkurenceschopnosti prostřednictvím zavedení inovovaného produktu na tuzemský i zahraniční trh.  Pořízení nové technologie umožní seriovou výrobu inovovaného produktu.

Projekt je spolufinancován Evropskou unií.

EU logoV roce 2016 naše společnost využila možnosti čerpat dotace z Evropského fondu pro regionální rozvoj z OP Podnikání a inovace pro konkurenceshopnost.

Předmětem předkládané žádosti v rámci programu Nemovitosti společnosti Ševčík - vodohospodářské zařízení, s.r.o. je rekonstrukce objektu typu Brownfield.

Rekonstrukcí nevyužívaného a nevyhovujícího objektu dojde k výstavbě nového objektu, jenž bude určený pro umístění nové provozovny.

Realizací projektu se předpokládá vytvoření nových pracovních míst a v novém objektu bude umístěna nová výroba,  prostory pro zkoušení výrobků, kompletace, svařování, expedice výrobků a rozšíření výrobních kapacit společnosti v oblasti výroby a montáží vodohodspodářkých zařízeních.

Projekt je spolufinancován Evropskou unií.

EU logo  Výrobce armatur: Klapkové uzávěry, montážní vložky, rozstřikovací uzávěry, kuželové uzávěry, hradidla, stavidlové uzávěry, jezové klapky, segmentové uzávěry, kulové kohouty. Průmyslové armatury.

homes

6 dobrých důvodů, proč spolupracovat s námi.

 • zajišťujeme komplexní služby
 • záruka vysoké kvality
 • maximálně uspokojíme Vaše potřeby
 • odbornost, praxe a zkušenosti našich pracovníků
 • univerzální řešení dle vašich požadavků
 • opravy vodohospodářských zařízení zajišťujeme v ČR i zahraničí

 

Doufáme, že se zde dozvíte všechny podstatné informace o našich službách. Na základě konkrétního požadavku vypracujeme nabídku „šitou na míru“ vč. ceny. V případě zájmu nebo jakýchkoliv nejasností se na nás bez obav obraťte.


Mapa


Zavolejte nám

contact

Ševčík HYDRO s.r.o.
Kotvrdovice 316, 679 07 Kotvrdovice

sevcik@sevcik-hydro.cz

tel.: +420 516 442 044-6
mobil: +420 725 723 337

Please type your full name.
Invalid email address.
Neplatný vstup
Captcha
Obnovit Neplatný vstup